Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Teatr Lalek „IGRASZKA” w Bibliotece - dla dzieci

TeatrLalekTeatr Lalek „IGRASZKA” w Bibliotece - dla dzieci

23 listopada na przedstawienie Teatru Lalek Igraszka pt. Magiczny miód licznie przybyły dzieci z Przedszkola i Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu, dzieci z Przedszkola Nr 1 przy ul. Bednarskiej oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte przy ul.Otwockiej. W pięknej scenerii, aktorzy teatru wędrownego - p. Ewa Śmiech, p. Paweł Kołodziejski oraz p.Jacek Wolszczak /Autor spektaklu/ - wprowadzili w zaczarowany świat bajki całą widownię. Najmłodsi ze skupieniem, ale także rozbawieniem śledzili przygody niedźwiadka Maciusia, który wybrał się do lasu by poprosić królową pszczół o beczkę magicznego miodu dla chorej mamy. Dzieci dowiedziały się z bajki – jak zgubne mogą być skutki zanieczyszczenia lasu. Otrzymałyśmy wiele podziękowań, a zadowolone miny widzów utwierdziły nas w przekonaniu, że w niedługim czasie Biblioteka ponownie zaprosi dzieci na kolejne przedstawienie Teatru Lalek.

Anka C.Kostyra
dyrektor Biblioteki